Konfidencialitātes politika

HoodBlan.lv vēlas nodrošināt jūsu datu drošību, tāpēc jūsu pirkuma informācija tiek nodota tikai pasūtīšanas nolūkā, un mums ir nepieciešama jūsu e-pasta adrese un tālruņa numurs, lai mēs varētu netraucēti apstrādāt pasūtījumus un informēt jūs par to statusu, kā arī nosūtīt jums dāvanas (dāvanu kuponus noteiktām precēm ar īsu informāciju par tām). Jūsu personas dati tiek vākti pasūtīšanas nolūkā.

HoodBlan.lv nesūta jaunumus vai reklāmas paziņojumus vai jaunumus pa e-pastu vai tālruni, taču ir paredzēts, ka nākotnē tas varētu būt iespējams, bet tikai ar jūsu piekrišanu saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktos noteikto kārtību. Jūsu vārds, uzvārds un pasūtītais produkts var tikt parādīts mūsu tiešsaistes veikalā kā pabeigts pasūtījums, bet jūsu tālruņa numurs un e-pasta adrese tiek saglabāti un netiek nodoti trešajām personām, izņemot pasūtījuma izpildes nolūkā, t. i., lai kurjers varētu jums piezvanīt vai informēt jūs par pasūtījuma statusu vai izmaiņām. Jūsu dati var tikt nodoti arī trešajām personām, ja to pieprasa likums un ja juridiskai personai, piemēram, valsts iestādei, ir tiesības pieprasīt šādu informāciju. Mēs neglabājam jūsu kontu, no kura esat veicis maksājumu, bet to glabā makecommerce.lt, kas ir atbildīgs par jūsu datu konfidencialitāti un drošību. Mēs izmantojam jūsu konta informāciju tikai, lai atmaksātu jums naudu vai kompensētu zaudējumus, un savā sistēmā neuzglabājam jūsu konta numuru vai citu bankas informāciju. Mēs izmantojam sīkfailus, lai mūsu sistēma darbotos labāk, un mēs tos izmantojam atkārtotas tirgvedības nolūkos.Pārlūkojot un noklikšķinot uz piekrišanas sīkfailiem, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus atkārtotas tirgvedības nolūkos un lai nodrošinātu vienmērīgāku un lietotājam ērtāku vietnes satura rādīšanu. Pasūtot produktu no www.HoodBlan.lv, jūs automātiski piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai. Ja vēlaties dzēst savus personas pasūtījuma datus no

HoodBlan.lv sistēmā - jūs varat sazināties ar mums, rakstot uzinfo@HoodBlan.lv, un mēs lūgsim jūs apstiprināt savu lēmumu, atbildot uz mūsu e-pastu, ja apstiprināsiet - jūsu vārds, pasūtījuma numurs, e-pasts, tālruņa numurs un adrese tiks dzēsti no mūsu sistēmas uz visiem laikiem.

E-veikals apstrādā maksājumus, izmantojot makecommerce.lt platformu, kuru pārvalda Maksekeskus AS (Niine 11, Tallina 10414, Igaunija, reģ. Nr.: 12268475), tāpēc Maksekeskus AS tiks nosūtīta jūsu personas informācija, kas nepieciešama maksājuma veikšanai un apstiprināšanai.